Oğuz YAPAR

Genel Müdür

İLETİŞİM BİLGİLERİ

oyapar@uludagtto.com

HAKKIMDA

1981 yılında Trabzon’da doğdu. 1999 yılında Trabzon Yomra Fen Lisesi’nden mezun oldu. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans eğitimi sonrası Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları yüksek lisans programını tamamladı. Halen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları doktora programına devam etmektedir.

2005 yılında Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu AB Çerçeve Programları Müdürlüğünde KOBİ yararına araştırmalar ulusal irtibat noktası olarak çalışmaya başlamıştır. 2009 yılına kadar sırası ile EUREKA proje sorumlusu ve 7.Çerçeve programı KOBİ alanı uzmanı olarak görev yapmıştır. 2009-2012 yılları arasında EUREKA ulusal proje koordinatörlüğü, 7.Çerçeve programı KOBİ alanı delegeliği ve ulusal koordinatör yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 2012-2013 yılları arasında EUREKA Türkiye Dönem Başkanlığı’nda Türkiye üst düzey temsilcisi ve EUREKA Yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştır. Kasım 2013-2015 arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş.’de (UÜ-TTO) Şirket Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Oğuz YAPAR çalışma hayatı boyunca proje yönetimi, teknoloji yönetimi, teknolojik değerlendirme, bilgi transferi, Ar-Ge destekleri, uluslararası işbirlikleri ve ağlar konularına odaklanmıştır.

Yaşam için bilim ve değer üretiyoruz.

Teknoloji Transfer Ofisi

RANDEVU SAATLERİ

BANA MAİL AT

İLETİŞİM

ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Uludağ Üniversitesi Kampüsü
16059 Nilüfer/BURSA

              

REKLAM SPOTU

PAYDAŞLARIMIZ        

BİZE ULAŞIN